תוצאות חיפוש מקום התנדבות
יש לסמן פרויקט אחד או יותר המעניינים אותך כדי להירשם להתנדבות
נמצאו 21 מקומות התנדבות התואמים את העדפותיך
 הפרויקט  הארגון  מהות הפרויקט  מקום
תיעוד סיפורי חיים של קשישים או אנשים חולים  יד שרה - אשקלון  יד שרה היא אגודת מתנדבים גדולה המעניקה מגוון שירותים לטיפולי בית ( HOME CARE SERVICES ) לסיפוק צרכים המיוחדים של הפרט המתמודד עם קשיים תפקודיים. ליד שרה דרושים מתנדבים לתיעוד קורות החיים של קשישים או אנשים חולים לאורך מפגשים חברתיים בבית המספר. במשך כ10-15 מפגשים המתנדב מקליט סיפורים מקורות החיים, אוסף תמונות וזיכרונות שנאספים לחוברת יפה. . המתנדב יקבל ליווי והדרכה. ההתנדבות מתקיימת אחת לשבוע. סה"כ כ-5 ש"ש. נדרשת יכולת הכלה, רגישות, סבלנות ואהבה לגיל המבוגר. כמו כן מתקיימים מפגשי מתנדבים אחת לחודשיים. ההתחייבות לפרויקט הינה שנתית

להמשך

 אשקלון
אחראי גיוס מתנדבים לעמותת יד שרה  יד שרה - אשקלון  יד שרה היא אגודת מתנדבים גדולה המעניקה מגוון שירותים לטיפולי בית ( HOME CARE SERVICES ) לסיפוק צרכים המיוחדים של הפרט המתמודד עם קשיים תפקודיים. זקוקים למתנדב שיהיה אחראי על משאבי אנוש, כלומר לגייס מתנדבים, קליטתם והשמתם של מתנדבים חדשים.ההתנדבות הינה אחת לשבוע בימים גמישים שעות גמישות לחצי יום . ישנה התחייבות שנתית להתנדבות .

להמשך

 אשקלון
שיווק טלפוני לקשישים לגבי פעילות האגודה  האגודה למען הקשיש (אלק"א) - אשקלון  האגודה למען הקשיש (אלק"א), היא עמותה הפועלת למען רווחתם של קשישים תושבי אשקלון. לעמותה דרושים מתנדבים מעל גיל 18 לשיווק תוכניות באגודה. במסגרת ההתנדבות המתנדב מגיע לאגף הרווחה מקבל רשימת שמות של קשישים ומעניין אותם בתוכניות ופעיליות לקשישים של העמותה שהרכזת משווקת. ההתנדבות מתקיימת אחת לשבוע בימים א-ה, בין השעות: 08:00-14:00 . ההתחייבות לפרויקט הינה מעל לחצי שנה

להמשך

 אשקלון
סיוע בשיווק ופרסום העמותה  יד שרה - בית שמש  עמותת יד שרה המעניקה מגוון שירותי בית המאפשרים לחולים, קשישים ומוגבלים להמשיך ולחיות בביתם, בחברה ובקהילה. לעמותה דרוש\ה מתנדב\ת מתחום השיווק ויחסי ציבור לשיווק העמותה. הפעילות כוללת יצירת קשר עם גורמים שונים בעיר כמו קופות חולים על מנת להציע את שירותי העמותה, העלאת המודעות הציבורית לעמותה על ידי כלי תקשורת שונים קידום פעילות העמותה בעיר. ההתנדבות מתבצעת בימים ושעות גמישים. ישנה התחייבות של כמה חודשים לפרויקט.

להמשך

 בית שמש
עבודה משרדית במרכז יום לקשיש בית לוסטיגר  מטב - בת ים  עמותת מטב הינה עמותה לשירותי סיעוד ורווחה המתמחה במתן שירותים ופיתוחם לאוכלוסיה המבוגרת ומפעילה מרכז יום ל110 קשישים, חלקם ברמת תיפקוד נמוכה ומטה, ניצולי שואה וחולים. למרכז דרושים מתנדבים מהתחום המשרדי לסיוע בעבודות אדמניסטרציה הכוללות, מענה לטלפונים, תיוק מסמכים, גיוס תרומות, ועוד. ההתנדבות מתקיימת בימים א-ה, בין השעות 9:00-15:00, למשך שעתיים. ימים ושעות ספציפים יקבעו בתיאום מול רכזת ההתנדבות. יש צורך בהתחייבות של מספר חודשים לפרויקט.

להמשך

 בת ים
עבודה משרדית בעמותת "יד שרה"  יד שרה - חולון  יד שרה היא עמותה הפועלת לשיפור איכות חייהם של אנשים המתמודדים עם קשיים תפקודיים. ליד שרה דרושים מתנדבים לסיוע בעבודות משרדיות שונות במרכז. ההתנדבות כוללת: מענה לטלפונים, תיוק מסמכים, עבודה מול מחשב ועוד. נדרש ידע בסיסי על מחשב. ההתנדבות מתקיימת בימים א-ה,בין השעות 9:00-12:00 או 16:30-19:00 וימי שישי בין השעות 9:00-11:00 למשך פעם לשבוע. יש צורך בהתחייבות של חצי שנה לפרויקט.

להמשך

 חולון
שיווק הקמפיינים של העמותה  מגמה ירוקה - אוניברסיטת חיפה  מגמה הירוקה הוא ארגון התנדבות א-מפלגתי הפועל למען קידום איכות הסביבה בארץ המקדם את איכות הסביבה בארץ. למגמה ירוקה דרושים מתנדבים לשיווק קמפיינים. במסגרת ההתנדבות המתנדב יהיה בקשר עם אנשי תקשורת ודרכם יפרסם את הקמפיינים של הארגון. ההתנדבות מתקיימת בימים ושעות גמישים. תדירות ההתנדבות היא פעם בשבוע או מספר פעמים בשבוע. אין צורך בהתחייבות לפרוייקט.

להמשך

 חיפה
מכירת ספרים ויצירות של נכים בדוכנים  אחוה - איגוד נכי חיפה והצפון  "אחוה" הינה עמותה המסייעת לאנשים בעלי מוגבליות להשתלב בקהילה ולנהל מערכת חיים עצמאית. לעמותה דרושים מתנדבים למכירת ספרים ומוצרי אומנות של נכים אומני ארגון אחו"ה בדוכנים הממוקמים בקריות ובקניון גרנד קניון בחיפה. הכספים הנאספים בדוכנים משרתים את העמותה להמשך סיוע ותמיכה בנכים. ההתנדבות מתקיימת בימי שישי בשעות 9:00-14:00. תדירות ההתנדבות הינה אחת לשבוע למשך כל השעות. ההתחייבות לפרויקט הינה לשנה.

להמשך

 חיפה
ביקורי בית לקשישים מרותקי בית  עידן - העמותה לשירותים קהילתיים לקשישים בירושלים  עמותת עידן מעניקה שירותים קהילתיים לכ1000 קשישים בירושלים למען שיפור חייהם. לעמותה דרושים מתנדבים שמחים לביקורי בית לקשישים עריריים בביתם. במסגרת הפעילות המתנדבים יהיו חברה לקשישים, יערכו שיחות פרטניות וצירו קשר אישי. יש אפשרות לטיול קצר ופעילות משותפת. ימי ההתנדבות והשעות גמישים. ישנה התחייבות של כמה חודשים לפרויקט.

להמשך

 ירושלים
חלוקת פלייארים על מחלת האפילפסיה  אי"ל - אגודה ישראלית לאפילפסיה - ירושלים  אגודת אי"ל - אגודה ישראלית לאפילפסיה דואגת לרווחתם של חולי אפילפסיה ומשפחותים במגוון תחומים. לאגודה דרושים מתנדבים לחלוקת פליירים שעוסקים בהסברה ומודעות על המחלה. הפעילות מתקיימת במרכזים גדולים; מרכזי קניות, מרכזי עסקים וכדומה. ההתנדבות יכולה להתבצע בזוגות. הימים והשעות גמישים. אין צורך בהתחייבות.

להמשך

 ירושלים
  דף 1 מתוך 3 לדף הבא >
* המידע נמסר על-ידי עמותת "רוח טובה" ובאחריותה. ידיעות אינטרנט לא נושאת בכל אחריות לגבי מידע זה.